close
تبلیغات در اینترنت
برنامه های تلوزیون در نوروز 1391
red blue black green red blue black green
امروز یکشنبه 27 آبان 1397
Create your flash banner free online

منوی اصلی
صفحه اول
تالار گفتمان

آرشيوی مطالب
نقشه سایت
درباره ی ما
ایمیل مدیریت
ارتباط با ما
برنامه های تلوزیون در نوروز 1391

سایت خبری اندیشمندان:

شبكه اول

سيما در تعطيلا‌ت نوروز بيش از 15 فيلم سينمايي جديد, سه سريال‌ايراني‌2700 , دقيقه برنامه كودك‌, چند ويژه برنامه با موضوع نوروز, آيين‌هاي ايراني و زيباييهاي ايران را پخش ميكند .

به گزارش خبرنگار سرویس فرهنگ و ادب اندیشمندان, شبكه اول سيما با هدف بزرگداشت نوروزو آغاز بهار با ويژه برنامه هاي متعددي سعي دارد ضمن سرگرم ساختن مخاطبان خود, اوقات خوشي را براي آنان فراهم كند.

برنامه هاي نوروزي شبكه اول سيما از 29 اسفند آغاز مي‌شود و تا 13 فروردين ماه 86 ادامه خواهد يافت.

از ويژه برنامه‌هاي شبكه اول سيما كه پيش از نوروز پخش خواهد شد, ويژه‌برنامه شما و سيما است.

اين ويژه برنامه كه از 26 اسفند به مدت چهار شب بين دو بخش خبري 19 و 21 پخش خواهد شد, قصد دارد ويژه برنامه‌هاي نوروز 86 در شبكه هاي مختلف سيما و صدا را معرفي كند.

پخش گزارش از پشت صحنه برنامه ها, مصاحبه با عوامل و برنامه سازان نوروز 86 واعلا‌م ساعات پخش برنامه هاي نوروزي در شبكه هاي مختلف از بخش‌هاي اين ويژه برنامه چهار قسمتي است كه به همت فريبا جعفري در معاونت سيما توليد شده است.

يكي ديگر از برنامه هايي كه پخش آن از 28 اسفند شروع خواهد شد, سريال نمايشي "پايان نمايش" است.

اين سريال را بهمن زرين پور نويسندگي و كارگرداني كرده است.

"پايان‌نمايش" كه به همت رضا انصاريان در گروه فيلم و سريال شبكه اول سيما تهيه‌شده است‌, داستان زوجي جوان در دهه 1342 را دنبال مي‌كند كه مرد خانواده به دليل مبارزات سياسي در محل نامعلومي زنداني مي‌شود و همسر وي براي يافتن او جستجويي را آغاز مي‌كند و اين مسئله بهانه‌اي مي‌شود تا برخي وقايع تاريخ معاصر ايران از جمله قيام تاريخي 15 خرداد 1342 به تصوير كشيده شود.

در اين سريال‌15 , قسمتي‌, بازيگراني چون امين زندگاني‌, سولماز غني‌, اسماعيل‌شنگله‌, فريبا متخصص‌, محمود عزيزي‌, نيكو خردمند و مينا جعفرزاده به ايفاي نقش پرداخته‌اند.

اين سريال هر شب راس ساعت 22 از شبكه اول سيما پخش مي‌شود.

فيلم سينمايي يكي از بخش هاي جذاب و پرطرفدار شبكه هاي سيما در ايام‌نوروز است كه همواره مخاطبان خود را داشته است.

از اين رو شبكه اول سيما به عنوان شبكه ملي قصد دارد در ايام نوروز هرروز بعد از ظهر يك فيلم سينمايي پخش كند.

اين فيلم ها كه بيشتر براي اولين بار از سيما پخش مي‌شوند, گزيده‌اي ازفيلم هاي توليد شده در سينماي ايران و جهان خواهند بود كه جذاب بودن و غيرتكراري بودن آنها از ملاك هاي اصلي انتخابشان بوده است.

اما كودكان و نوجوانان در ايام نوروز مي‌توانند ويژه برنامه هاي خود را هر روز به مدت نزديك به سه ساعت در دو بخش صبح و بعد از ظهر از شبكه اول سيما تماشا كنند.

ويژه برنامه عمو پورنگ كه به همت مسلم آقاجان زاده تهيه مي شود, سعي‌دارد با بخش‌هاي متنوعي همچون مسابقه‌, نمايش و گفتگو با ميهمان همراه با پخش كارتون‌, فيلم سينمايي و سرگرم ساختن مخاطبان خود فضاي آموزشي‌, تربيتي را براي انان پديد آورد.

ويژه برنامه "تق تق" نيز عنوان برنامه‌اي ديگر از گروه كودك و نوجوان شكبه اول سيماست كه براي مخاطبان خردسال هر روز صبح از اين شبكه پخش مي‌شود.

اين برنامه توسط گيتي فرشفاهي و فاطمه طيبي تهيه مي شود و با فراهم كردن فضايي شاد براي خردسالان‌, آنها را سرگرم خواهد ساخت.

قصه گويي‌, قطعات نمايشي‌, بازي‌, مسابقه و نمايش نقاشي كودكان از بخش‌هاي مختلف اين برنامه است كه با حضور خردسالان در برنامه اجرا خواهد شد.

"نوروزنامه" نام برنامه ديگري از گروه ورزش و تفريحات شبكه اول سيماست كه سعي دارد آيين ها و مراسم اقوام و فرهنگ هاي مختلف ايران زمين درخصوص نوروز را معرفي كند.

اين برنامه از بخش هاي مختلفي همچون قطعات نمايش ائيني‌, موسيقي مقامي و محلي‌, شعرخواني‌, نقالي و پرده خواني تشكيل شده است.

تهيه كننده اين برنامه حميد اردلان است كه تاكنون برنامه هايي چون "اول بهار" را با موضوع معرفي آئين هاي نوروزي ايرانيان تهيه كرده است.

مجموعه پرمخاطب "مستند ايران" كه چندي پيش برخي قسمت هاي آن از شبكه اول سيما پخش شد, در ايام عيد امسال هر شب از شبكه اول سيما پخش مي‌شود.

اين‌برنامه به منتخبي از قسمت هاي پخش شده اين مجموعه مستند و چهار قسمت جديد پخش نشده اختصاص خواهد داشت.

مجموعه مستند ايران ساخته حميد مجتهدي است كه جاذبه هاي تاريخي و باستاني ايران زمين را در قالب تصاوير زيبا و ديدني به نمايش خواهد گذاشت.

كاشان‌, اصفهان‌, شيراز, تخت جمشيد,زنجان‌, تهران قديم و جديد, موضوع قسمت هاي مختلف اين برنامه خواهد بود.

اين برنامه در گروه فرهنگ‌, تاريخ و هنر شبكه اول سيما توليد شده است.

با موضوع ايرانشناسي و معرفي جاذبه هاي توريستي و گردشگري ايران شبكه‌اول سيما دو ويژه برنامه ديگر نيز دارد.

"ايران بهشتي ديگر" عنوان ويژه برنامه‌اي است كه هر روز در ايام عيد ازشبكه اول سيما پخش مي شود.

اين برنامه هم اكنون پنجشنبه هر هفته در قالب برنامه خانواده پخش مي‌شود و سعي دارد در ويژه برنامه هايي حال و هواي سفر و سياحت به نقاط مختلف و ديدني ايران را به تلويزيون بياورد.

در اين برنامه كه به همت‌رضا داستاني تهيه مي شود, ايرج ميلاني به عنوان كارشناس برنامه به نقاط مختلف ايران سفر مي كند و مخاطبان را با جاذبه هاي ديدني ايران آشنا مي‌كند.

اين برنامه در ايام نوروز هر شب به مدت 20 دقيقه از شبكه اول سيما پخش مي‌شود.

"ديدني هاي ايران" عنوان برنامه ديگري است كه شبكه اول سيمادر ايام نوروز هر روز آن را پخش مي‌كند.

اين ويژه برنامه در قسمت هاي 25 دقيقه‌اي آماده پخش شده است كه از توليدات سيماي مراكز استان هاي مختلف ايران است و جاذبه‌هاي گردشگري آئين‌ها و مراسم استانها در ايام نوروز را معرفي خواهد كرد.

"مستند اول" عنوان برنامه‌اي است كه در ايام نوروز هر روز از شبكه اول سيما پخش خواهد شد.

اين برنامه درتامين برنامه شبكه اول سيما تهيه مي‌شود و سعي دارد منتخبي از بهترين آثار مستند را براي مخاطبين پخش كند.

نجوم‌, علم‌, حيات وحش‌, تاريخ و تكنولوژي موضوعات اين فيلم هاي مستند است كه در قالب برنامه مستند اول هر روز در قسمتهاي 25 دقيقه‌اي در ايام‌نوروز پخش مي شود.

"طنزآوران سيما" عنوان ويژه برنامه ديگري است كه سينماي طنزجهان را به‌مخاطبان خود معرفي كند.

بيان زندگينامه و تشريح سبك هاي بازيگري و معرفي‌اثار به همراه نمايش قطعاتي از اثار اين كمدين ها بخش هاي مختلف اين برنامه را تشكيل خواهد داد.

اما تامين برنامه شبكه اول سيما در نظر دارد دو سريال را در بخش شبانه در ايام نوروز براي مخاطبان خود پخش كند.

سريال خانه شماره 13 عنوان يكي از اين سريال هاست كه هر بامداد درايام نوروز بعد از پايان برنامه هاي روزانه اين شبكه پخش خواهد شد.

خانه شماره 13 از توليدات برنامه خانواده شبكه اول سيماست كه در ان‌ماجراهاي شيرين و جذاب رخداده بين اعضاي يك خانواده را به نمايش مي‌گذارد.

اين سريال را حميد ميهن دوست كارگرداني كرده و بازيگراني چون رضاداورفر, محبوبه بيات و كيوان محمودنژاد و لاله اسكندري در آن به ايفاي‌نقش پرداختند.

سريال ديگر شبكه اول سيما كه پس از سريال خانه شماره‌13 بلافاصله دربخش سيماي شبانه پخش خواهد شد, "مزرعه افتابگردان" نام دارد, اين سريال از توليدات سال گذشته گروه فيلم و سريال شبكه اول سيماست كه داستان‌معلمي را دنبال مي كند كه در پي بيماري پدرش به روستا مي‌رود و در آنجا درگير ماجراهايي مي شود كه تصميم مي گيرد با كمك بچه هاي روستا مزرعه‌آفتابگردان را داير كند.

اين سريال توسط فريدون حسن پوركارگرداني شده است و در آن بازيگراني چون كيهان ملكي‌, جواد زيتوني و محمدعلي كشاورز و مونا فرجاد به ايفاي نقش پرداخته‌اند.

"تا جام جهاني" عنوان برنامه‌اي از گروه ورزش و تفريحات شبكه اول سيماست كه سعي دارد تاريخچه جام جهاني‌, تصاويري از بازي‌هاي مهم انجام‌شده در اين جام و نحوه حضور تيم ملي ايران در سه دوره جام جهاني را پخش‌كند.

اين برنامه توسط رحمان سيفي آزاد تهيه مي‌شود.

شبکه 2

شبكه دو سيما با برنامه هاي ويژه نوروزي و حدود 13 فيلم در خدمت مخاطبان خواهد بود .

به گزارش خبرنگار واحد مركزي خبر, علاقه مندان به تماشاي فيلم‌هاي سينمايي‌, در نوروز 86 نيز همچون سال هاي گذشته‌, شاهد پخش جشنواره فيلم‌هاي سينمايي از اين شبكه خواهند بود.

جشنواره فيلم هاي سينمايي نوروز 86 از 25 اسفند اغاز مي‌شود و تا 17فروردين ادامه خواهد داشت.

در جشنواره امسال 22 فيلم سينمايي از اين شبكه پخش خواهد شد و قبل از پخش هر فيلم سينمايي‌, كارشناس برنامه‌,كاميار محسني به نقد و بررسي ان فيلم مي‌پردازد.

علاقه‌مندان مي توانند هر شب ساعت 30/23 و روز بعد ساعت 13 شاهد پخش وتكرار ان از شبكه دو سيما باشند.

تهيه كنندگي اين برنامه را حميدرضاتوسلي و سعيد رضايت بر عهده دارند.

طنز و خنده در اسارت‌, راهكاري براي تضعيف روحيه دشمن و شكستن غرور سربازان عراقي و بهترين روش براي تحمل دوران مشقت بار اسارت و افزايش روحيه اسرا بود.

به عنوان مثال در ايام عيد نوروز چهره اردوگاه تغيير مي‌كرد و با ياد ايران‌,سفره هفت سين پهن كرده و با عكس هاي فرزندانشان نمايشگاهي برپا كردند و نمايش طنز اجرا مي كردند.

طنز و خنده در اسارت در 15 قسمت 10 دقيقه‌اي در حال توليد است و تهيه‌كننده و كارگردان ان رضا عسگرلو است.

بايرام‌, كاري از گروه اجتماعي است كه از اول فروردين پخش مي‌شود.

بايرام كه در لغت به معني نوروز است‌, در اصل نام فردي است كه جمال‌اجلالي ايفاگر نقش آن خواهد بود.

اين فرد با حضورش دريك مجتمع مسكوني منشا اتفاقاتي مي‌شود كه همان‌اتفاقات‌, داستان اصلي اين مجموعه تلويزيوني 15 قسمتي را تشكيل مي دهد.

حضور دوباره فتحعلي اويسي و امير جعفري با هم در كنار بازيگراني چون غلام حسين لطفي‌, رضا فيض نوروزي‌, رويا افشار, زهره حميدي و جمال اجلالي و همچنين دوره طولاني 9 - 10 ماهه بازنويسي فيلمنامه كه بيش از 4 بار بااصلاحات جزيي و كلي‌, بازنويسي شده است بايرام را از مجموعه سريال هاي شتاب زده و معمولي خارج كرده است.

ماجراهاي حنا, نام مجموعه جديدي از شبكه دو سيماست كه مراحل پاياني ضبطو مونتاژ خود را مي گذراند.

حنا, دختري باهوش و زرنگ است كه در كلاس اول دبستان درس مي خواند.

پدراو كه يك باستان شناس است در بازگشت از سفر كاري‌, لوبياهاي عجيبي با خود مي‌آورد.

اين لوبياها توجه حنا را جلب مي‌كند و پس از اشنايي با داستان حسن و لوبياي‌سحرآمي‌ز , لوبياها را مي كارد و به خانه غول ها مي رود, ادامه داستان لابه لاي ابرها و خانه غول ها مي گذرد.

مسابقه جهان 86 كاري از گروه سياسي شبكه دو سيماست كه به مناسبت عيدنوروز در 13 قسمت 30 دقيقه‌اي تهيه خواهد شد .

تهيه‌كننده اين مسابقه كه‌به بررسي تحولا‌ت سال 84 مي‌پردازد, حسن نهضت است و كارگرداني اين مجموعه را زهره جهاني برعهده دارد.

از ديگر دست اندركاران اين مجموعه مي‌توان به نيكونژاد )نورپرداز( و وحيد نهضت )دستيار تهيه( اشاره كرد .

شبکه 3

شبكه سه سيما در نوروز 86 برنامه هاي ويژه‌اي را از گروههاي سياسي‌,فرهنگي و ورزشي اين شبكه پخش خواهد

كرد


به گزارش خبرنگار واحد مركزي خبر, ترش و شيرين به كارگرداني رضا عطاران و بازي حميدلولايي‌, براي پخش در ايام نوروز توليد مي شود.

داستان اين سريال 15 قسمتي درباره نصرت خانم‌, زني متكي به نفس است كه پس‌از مرگ شوهرش كمر همت مي بندد و از طريق ترشي فروشي چهار فرزند قد و نيم‌قدش را به سختي اما آبرومندانه از آب و گل در مي‌آورد.

داستان از جايي اغاز مي شود كه مهلت خانه اجاره اي نصرت خانم و خانواده‌اش تمام مي‌شود و همين مسئله مسير زندگي آنها را تغيير مي دهد.

علاوه بر حميد لولايي‌, بازيگراني چون مريم امير جلالي‌, شهره سلطاني‌,آناهيتا همتي‌, رضا شفيعي جم‌, مجيد صالحي‌, رضا عطاران و احمد پورفجر دراين سريال به ايفاي نقش پرداخته اند.

گروه ورزش شبكه سه نيز برنامه فرزند ايران را در قالب 8 قسمت 30 دقيقه‌اي براي پخش در ايام نوروز تدارك ديده است.

اين برنامه به تهيه كنندگي همايون ايزد پناه‌, به زندگي شخصي و ورزشي قهرماناني مانند مراد محمدي‌, حسن روحاني‌, صمد نيكخواه بهرامي‌, فرخنده صادق‌, علي مظاهري‌, عليرضا حيدري و محسن رباني مي‌پردازد.

مردان آهنين ديگر برنامه گروه ورزش اين شبكه است كه در قالب 13 برنامه90 دقيقه‌اي به تهيه كنندگي غلام عباس قنبري و محسن تقوي زنور توليد مي‌شود.

در اين مسابقه 30 نفر ورزشكار حضور دارند و در مرحله نهايي به نفراول تا سوم جوايز ارزنده‌اي اهدا و نفر اول به عنوان قوي ترين مرد كشورمعرفي خواهد شد .

اين برنامه در شهر بم فيلمبرداري مي‌شود.

سبز در سبز, مجموعه‌اي 13 قسمتي به صورت زنده و با حضور ورزشكاران ,قهرمانان ملي‌, كارشناسان‌, مديران و مسئولان ورزشي كشور به همراه‌هنرمندان در عرصه هاي خوانندگي و بازيگري با بخش هاي ورزشي )اسب سواري‌, تيراندازي‌, غواصي و غيره( پخش خواهد شد.

اين برنامه علاوه بر تهران درشهرهاي اصفهان و يزد نيز اجرا مي شود.

بوي بهار, عنوان برنامه ديگر نوروزي شبكه سه است كه در قالب 14 قسمت 10 دقيقه‌اي به تهيه كنندگي و گزارشگري محسن حاجيلو پخش مي شود.

گزارشگر اين برنامه در خصوص حال و هواي شب هاي عيد, آخرين شب جمعه سال‌,در مراكز خريد و بازار, پايانه هاي مسافربري و فرودگاههاي سراسر ايران‌,گزارش هايي تهيه كرده است.

مسابقه جام سه در قالب 28 برنامه 30 تا 35 دقيقه اي در ايام نوروز ازشبكه سه پخش مي شود.

اين برنامه به تهيه كنندگي وكارگرداني حميد رحيمي نادي و اجراي جواد خياباني و با حضور قهرمانان ملي المپيك و جهاني همچون حسين رضازاده ,فردين معصومي‌, حميد سوريان , محمود ميران , احسان قائم مقامي , مصطفي‌جوكار , قادر ميزباني , بهزاد خداداد , قاسم ويشگاهي روي انتن مي‌رود.

يك سال يك نگاه , نيز در گروه سياسي اين شبكه توليد شده كه در قالب 14 قسمت 15 دقيقه براي ايام نوروز پخش مي شود.

اين برنامه به تهيه كنندگي رضا كوچك زاده در هر قسمت به رويدادهاي يك‌منطقه از جهان مانند امريكاي لاتين‌, عراق‌, لبنان و غيره و يا رويدادي‌مهم داخلي مانند انتخابات و مصوبات مهم مجلس شوراي اسلامي در سال 85 مي‌پردازد .

شبکه 4

شبكه چهار سيما براي پركردن اوقات نوروزي مردم برنامه‌هاي ديدني را ترتيب داده است .


به گزارش خبرنگار واحد مركزي خبر, در اين شبكه و از روزهاي نخست سال 86 مجموعه تئاترهاي طنز تلويزيوني چخوف‌, كاري از گروه ادب و هنر در شش قسمت پخش خواهد شد.

خواستگاري نظامي‌, افسر جوان‌, آنا (برادرزاده تيمسار) را از او خواستگاري مي‌كند.

در اين مجموعه سهراب سليمي‌, گيلدا حميدي‌, طوفان مهرداديان به‌ايفاي نقش مي پردازند.

خواستگاري از داماد شايعه شده كه پيتروويچ قرار است با ناتاشا دختر كاندراشكين ازدواج كند .

پيتروويچ شايعه ها را قبول ندارد و كاندراشكين به همه شايعه ها پايان مي‌دهد.

طوفان مهرداديان‌, جواد اعرابي‌, رامين شه‌منش‌, گيلدا حميدي بازيگران اين مجموعه هستند.

دلاله نيكلايويچ از ليوبا كه دلاله است مي خواهد همسر مناسبي براي او بيابد.

در اين مجموعه گوهر خيرانديش و داريوش كاردان بازيگري مي كنند.

بعداز نامزدي ,ليزا هيچ وقت فرصت حرف زدن مقابل پدر, مادر و نامزد خود را پيدا نمي‌كند .

بازيگران اين مجموعه محمد رباني‌, ماندانا مباشري‌,رامين شه منش‌, نازنين سپاسدار هستند.

بعد از عروس‌, واريا گمان مي‌كند ساشا بهترين مرد دنياست.

در اين مجموعه‌گيلدا حميدي و رامين شه منش ايفاي نقش مي كنند.


جدايي , رساندن خبر مرگ انا همسر سابق ميخائيل به عهده سرهنگ سيكاروف گذارده شده است.


بازيگران اين مجموعه را حميد مظفري‌, اصغر همت‌, طوفان مهرداديان‌, ماندانا مباشري‌, گيلدا حميدي‌, نازنين سپاسدار, ندا اسلامي تشكيل داده است و محمدرسول اف ان را تهيه كرده است.


نفس هاي بلند زمين‌, محصول گروه مستند است و در 13 قسمت 30 دقيقه‌اي توليد شده است.


اين مستند به بررسي انديشه هاي خاستگاه آثار تاريخي ايران از زمان هزاره قبل از ميلاد تاكنون و سير تاريخي و آثار برخوردانسان عصر كنوني با آنها به عنوان حافظ مواريث پيشينان ايران و تاريخ تمدن ايران مي پردازد.


تهيه كننده , نويسنده و كارگردان اين برنامه علي‌اكبر ولدبيگي است.


برنامه عصر ورزش , به صورت علمي تخصصي به ورزش مي‌پردازد و به صورت منسجم و مدون در آن سعي مي شود به مباحث مختلف علوم ورزشي با استفاده ازحضور كارشناسان پرداخته شود.


عصر ورزش در 13 قسمت 30 دقيقه‌اي مي كوشد محورهاي علمي و پژوهشي در حوزه‌ورزش را به بحث و بررسي بگذارد .


تهيه كننده اين برنامه مهدي زينلي است.


نوروز گل افروز , كاري از گروه ادب و هنر شبكه در 20 قسمت 30 دقيقه‌اي پخش مي‌شود.


در اين مجموعه بهاريه هاي عرفاني و نوروزنامه ها را سيد علي‌موسوي گرمارودي بررسي و مريم مه نگار همراه با استفاده از موسيقي خواننده هاي بومي سراسر كشور اجرا مي كند.


همچنين وله هاي تصويري بهاري‌را سيد محسن مناجاتي به تصوير مي كشد.


دلنوازان , محصول گروه ادب و هنر در 13 قسمت 29 دقيقه اي پخش مي شود.


اين برنامه شامل پخش موسيقي سنتي است كه ژاله صادقيان اشعاري را دكلمه مي كند.

معرفي شاعران اشعار متن برنامه با خوانندگي استاداني چون عليرضاقرباني‌, سالار عقيلي‌, محمد عبدالحسيني‌, سينا سرلك و امين الله رشدي روي آنتن مي رود .


تهيه كننده اين برنامه دلنوازان مومني است.


پشت پرده , كاري از گروه ادب و هنر شبكه چهار سيما ست كه به مناسبت روزجمهوري اسلامي يازدهم و سيزدهم فروردين در 80 دقيقه پخش خواهد شد.


پخش 30 دقيقه از فيلم سه پادشاه و بررسي آن توسط نادر طالب زاده و حسين بهزاد, معرفي آثار فيلم ساز ايراني در هاليوود رضا بديعي‌, مصاحبه با ديويد بارساميان روزنامه نگار درباره رسانه هاي غربي و هاليوود, بررسي‌فيلم هاي هاليوودي عليه انقلاب اسلامي و اسلام , موضوعات اين مجموعه سه‌قسمتي را تشكيل مي دهد.


تهيه كننده برنامه علي اكبر فرجاد است.


آبي دريا, محصول گروه مستند در چهار قسمت پخش خواهد شد كه در يك لوكيشن مجزا به تعامل و رابطه انسان و دريا مي‌پردازد.


معرفي فرهنگ و ساختار بوميان ساحل نشين , تصاوير بكر و زيبا از منطقه چابهار, زندگي صيادان و ساحل گواتر )مركز آبي - خاكي ايران و پاكستان(معرفي سرزمين مكران )روستاي تيس( در هم آميختگي شالي هاي شمال با لوله‌هاي نفت و تصاوير زير آب بسيار زيبا در قراردادن زيستگاه مصنوعي در بندرلنگه از ويژگي هاي منحصر به فرد مجموعه آبي دريا است .

شبکه 5

شبكه پنج سيما با پخش ويژه برنامه هاي ساعات آغازين سال و مجموعه 18 قسمتي تركيبي‌, روزهاي تعطيل خوشي را براي مخاطبان خود نويد مي‌دهد .

به گزارش خبرنگار واحدا مركزي خبر, برنامه هاي ويژه سال تحويل كه برنامه اي تركيبي‌است شامل گفتگوي مجريان با مهمانان برنامه و بخش هاي شاد و مفرح به مدت 300 دقيقه در شب عيد خواهد بود.


اين ويژه برنامه به صورت زنده از ساعت 21 روز سه شنبه 29 اسفند آغاز مي‌شود و تا اذان صبح نخستين روز بهار ادامه خواهد داشت.


تماشاخانه , در ايام نوروز فيلم هاي كودك و نوجوان را هر روز در ساعت 15:9 دقيقه صبح به نمايش مي گذارد.


گارفيلد ,2 وحشي , تام و جري ,2006 تخت خواب سحرآميز , فصل شكار , مردشرور و بچه‌ها , باغ آلوچه‌, راز شهر موش ها, پنج بچه و من , هري پاتر 4 و ارباب جيب برها از مهمترين فيلم هاي تماشاخانه در نوروز 86 هستند.


فيلم هاي نوروزي شبكه تهران نيز در هر روز ساعت 13و 30 دقيقه پخش مي‌شود و تكرار ان صبح روز بعد ساعت سي دقيقه بامداد خواهد بود كه فيلم هاي ديوار آتش , گل , شبي در موزه , اگه ميتوني منو بگير,رابي بي هود, تاريكي و افسانه در ايام نوروز از شبكه تهران پخش مي شوند .


سلام‌, اين مجموعه هر شب ساعت 19 و تكرار آن روز بعد ساعت 30:10 دقيقه‌پخش مي شود.


مجموعه تلويزيوني سلام كه به مناسبت سال پيامبر اعظم (ص) تهيه و برخي‌قسمت هاي آن در سال 85 پخش مي شود در نوروز 86 با حال و هواي نوروزي پخش خواهد شد .


برنامه سلا‌م براساس احاديث و سخنان به جا مانده از آن حضرت طراحي شده‌است تا از اين منظر به مسائل و مشكلات مختلف جامعه بپردازد.


سرپرست نويسندگان اين مجموعه فرهاد توحيدي و گلاب آدينه بازيگرداني آن را به عهده دارد.


كارگردان اين مجموعه محمد رضا فرزين است .


در اين مجموعه 90 شبي‌بازيگراني چون شهروز ابراهيمي , مونا فرجاد, مهسا كرامتي‌, ارژنگ اميرفضلي , ابوالفضل همراه , علي سليماني و رضا عمراني حضور دارند.


بدل كاران مجموعه 13 قسمتي است كه در آن تكنيك هاي به كار گرفته شده در صحنه هاي اكشن را پيمان ابدي با به كارگيري از ماكت در استوديو توضيح مي دهد.


بوي عيدي‌, جنگ تلويزيوني ويژه‌اي است كه هر شب ساعت 30:22 دقيقه ازشبكه تهران پخش مي‌شود .


اين ويژه برنامه هر شب با قالب تركيبي و با هدف‌معرفي جاذبه هاي گردشگري تهران در ايام نوروز به مدت 75 دقيقه پخش مي‌شود.


اين مجموعه 18قسمتي براي معرفي و شناساندن جاذبه هاي گردشگري تهران پخش‌مي شود .


اين ويژه برنامه در دو بخش كلي تهيه مي‌شود.


بخش تركيبي در يك استوديو و با موضوع عيد , بهار و آداب و رسوم سنتي مردم ايران در عيد نوروز ,طراحي و اجرا خواهد شد .


مهمانان بخش تركيبي بازيگران كشور , ورزشكاران برتر همه رشته ها ,خوانندگان شاعر و غيره هستند كه با مجري و مجري بازيگر به گپ و گفتگو خواهند پرداخت .


بخش نمايشي اين برنامه نيز در 30 دقيقه به نمايش در مي‌آيد.


نغمه ها , با قالب موسيقي و تصوير و با هدف معرفي موسيقي مناطق مختلف‌ايران هر روز در دو بخش به مدت 20 دقيقه پخش مي‌شود.


مسابقه تيتر 85 كاري از گروه سياسي شبكه تهران است كه هر شب ساعت 20 پخش مي شود.


در اين برنامه سوالات متنوعي با موضوع اطلاعات سياسي و عمومي مربوط به‌وقايع سال 85 در ايران و جهان و سال پيامبر اعظم (ص) مطرح مي‌شود .


شركت كنندگان مسابقه‌, خبرنگاران‌, دبيران خبر و پژوهشگران هستند كه به سوالات تصويري پاسخ مي دهند.


كشورشناسي‌, شناسايي آرم سازمانهاي بين‌المللي از ديگر بخش هاي مسابقه است.


برنامه ورزش از نگاه 5 با قالب تركيبي به بررسي عملكرد فدراسيون ورزشي در سال 85 مي پردازد.


مروري بر مسابقات جام جهاني فوتبال با كارشناسي جهانگير كوثري , حسين‌فركي و مروري بر مسابقات كشتي جهان باحضور مدال آوران ان از ديگرموضوعاتي است كه در اين برنامه مطرح مي شود .


اقتصاد 5 توليد گروه اجتماعي شبكه تهران است كه با قالب تركيبي به‌بررسي موضوعات اقتصادي استان تهران مي پردازد.

بهارستان برنامه اي از گروه معارف است كه قصد دارد از زبان كارشناسان‌منتخب برنامه به بيان مطالبي در حوزه هاي موضوعي مانند ارتباط خلقت وچگونگي آن , آشتي و مصالحه , مهماني , تفرج و سير و سياحت , احترام به‌بزرگترها و غيره بپردازد.


چهل حديث از گلستان نبوي عنوان مجموعه اي است كه با هدف شناخت ابعاد شخصيت والاي پيامبر اسلام و نگاه به كردار پيامبر (ص) تهيه و پخش مي‌شود.


بهار آفرينش , با ساختار نماهنگ بر مبناي مفهومي خاص به تعداد 17 برنامه 20 دقيقه‌اي تهيه مي شود.

نيايش در ايام نوروز قبل از اذان ظهر به مدت 30 دقيقه پخش مي شود .


دراين برنامه فرازهايي از دعاي مكارم اخلاق را كارشناسان برنامه مورد بحث و بررسي قرار مي دهند.


تله فيلم‌, هديه شب عيد به كارگرداني وحيد نيكخواه و تهيه كنندگي‌بهروز مفيد در ايام نوروز از شبكه تهران پخش مي شود.


داستان اين مجموعه‌از انجا آغاز مي شود كه ليلا, سارا, سعيد و علي تلاش مي كنند تا شب عيد و هنگام تحويل سال نو كنار پدر و مادر خود باشند .


شب عيد است , همه درتكاپوي تهيه تدارك , نوروز هستند اما در اين ميان ليلا تنها در تلاش است پدرش عيد را به جاي زندان در خانه خود باشد اما اين تنها مشكل ليلا نيست‌, بلكه سارا , مسعود و علي نيز مشكلي مشابه او دارند.


نويسنده و كارگردان اين مجموعه وحيد نيكخواه آزاد است و ازيتا لا‌چيني ,حسن اسدي , شبنم مقدمي , نيلوفر محمودي‌, فرحناز منافي ظاهر , انوش فاطمي‌, بهروز قادري و نگار نيكخواه در اين تله فيلم ايفاي نقش مي‌كنند.


روياي رنگين كمان‌, اثري نيمه موزيكال و شامل هفت نماهنگ است كه آهنگسازي آن را دكتر جعفرزاده بر عهده دارد .


اين تله فيلم كه 17فروردين پخش مي‌شود , داستان دختر بچه‌اي به نام روياست كه كنار خيابان دستفروشي مي كند.


بزرگ ترين روياي دخترك رفتن به برنامه رنگين كمان شبكه‌تهران است .


مجيد پسر بچه‌اي است كه از آرزوي دختر, با خبر شده‌, تصميم مي گيرد او را براي رسيدن به رويايش كمك كند .


نويسندگي , تهيه كنندگي و كارگرداني تله فيلم روياي كمان را علي‌خودسياني برعهده دارد .


محمود حبيب )تصويربردار( و اردلان شجاع كاوه ,پرستو گلستاني , داريوش‌اسد زاده , خسرو احمدي , ترلان پروانه , ارش مرادي در اين تله فيلم به ايفاي نقش مي‌پردازند.


قشقرق‌, مجموعه اي به تهيه كنندگي محمد صالحيان است كه در ان مسائل‌اجتماعي با قالب طنز و به صورت نمايشي در 17 قسمت 30 دقيقه‌اي طرح مي‌شود .


اين برنامه تركيبي از بخش هاي شاد , نمايش هاي كوتاه‌, نما هنگ‌هاي طنز و موسيقي تشكيل شده است و هر برنامه محوري خاص دارد .


اين‌برنامه را رسول اكبريان اجرا و حسن صد خسروي تدوين مي‌كند.


كارگرداني و نويسندگي قشقرق را ارژنگ اميرفضلي و تصويربرداري كار را زين‌الدين علامه انجام داده است .


امير غفار منش , نيلوفر سجادي , زري كريمي‌, آرش ميراحمدي , بهزاد خرازي‌, كيوان فردوسي , فرحناز خسروآبادي , فرزانه حاتميان , يزدان جيريايي دراين مجموعه به ايفاي نقش مي پردازد

نویسنده : رز بلاگ قزوین بازدید : 109 نظرات () تاریخ : پنجشنبه 18 اسفند 1390 | 0:33

ارسال نظر برای این مطلب

نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتیرفرش کد امنیتی

مطالب گذشته

ثیقف تاریخ : پنجشنبه 11 دی 1348

آهنگ جدید و فوق العاده زیبا و احساسی رضا چگینی تاریخ : پنجشنبه 11 دی 1348

آهنگ جدید و فوق العاده زیبای گوگوش با نام هیاهو تاریخ : پنجشنبه 11 دی 1348

gsg تاریخ : پنجشنبه 11 دی 1348

عکس هایی از مدل مانتو ایرانی سال91 تاریخ : پنجشنبه 11 دی 1348

اجرای زنده فوق العاده زیبای رضا صادقی به نام خدا با منه تاریخ : پنجشنبه 11 دی 1348

کارت پستال نوروز91 تاریخ : پنجشنبه 11 دی 1348

سال نو در جهان تاریخ : پنجشنبه 11 دی 1348

سال نو مبارک تاریخ : پنجشنبه 11 دی 1348

آذربایجان در نوروز تاریخ : پنجشنبه 11 دی 1348

بازگشت به بالا

آمار کاربران
افراد آنلاین : 1
اعضای آنلاین : 0
تعداد اعضا : 1

عضو شوید
ارسال کلمه عبور

آمار مطالب
کل مطالب : 149
کل نظرات : 3

آمار بازدید
بازدید امروز : 111 نفر
باردید دیروز : 42 نفر
بازدید هفته : 369 نفر
بازدید ماه : 825 نفر
بازدید سال : 5,927 نفر
بازدید کلی : 36,057 نفر

نام کاربری :
رمز عبور :
تکرار رمز :
ایمیل :
نام اصلی :
کد امنیتی : * کد امنیتیبارگزاری مجدد


خرید شعر

سایتی برای خرید شعر

فرشید بقایی

تهران موزیک

گنجا موزیک

قزوین موزیک

آدرس جدید تهران موزیک

آدرس جدید گنجا موزیک

آهنگ جدید مجید محمدی

مجید محمدی

آلبوم پشیمونم مجید محمدی

متن ترانه های آلبوم پشیمونم

ترانه سرای آلبوم پشیمونم

عکس و بیوگرافی مجید محمدی

مجید محمدی

فرشید بقایی تنظیم کننده

دانشگاه آزاد قزوین

صدا سیمای قزوین

آدرس جدید سایت های موزیک

آدرس جدید موزیک باران

کانون گیتار استان قزوین

دختر قزوینی

پسر قزوینی

مخابرات استان قزوین